Termínový kalendář ČBaS 2006/2007

Datum

U13

U15

U17

U19

Dospělí

Ostatní

2006

02.-03.09.

 

 

 

 

 

 

09.-10.09.

 

 

 

 

GPB Benátky n.J.-Benátecký pohár

EBC Belgie

16.-17.09.

 

 

 

 

Mixy Králův Dvůr

EBC Bulharsko

23.-24.09.

 

GP C Jehnice

 

GP C Jehnice

Mem.Holobradého – Spoje

MS jednotlivců Španělsko
Slovensko junioři

30.09.-01.10.

 

 

GP C Ivančice

 

MM ČR Ostrava – EBC

Švýcarsko junioři

07.-08.10.

 

GPA Přerov

 

 

GPB – Mem.J.Bleyera Most

EBC Slovensko

14.-15.10.

GP C Jehnice

 

 

 

I.aII.liga-1.kolo
1.kolo JmOP

EBC Kypr
U11-15 Slovinsko

21.-22.10.

 

 

GPA Orlová

 

GP C Ivančice

Polsko Open
Junioři Chorvatsko

28.-29.10.

GPA Benátky n.Jizerou

 

 

 

GPB Hradecký lev
2.kolo JmOP

EBC Maďarsko

04.-05.11.

 

 

 

GPA Motorlet

 

Dánsko Open
MS družstev juniorů

11.-12.11.

 

GP C - Podivín

 

 

I.aII.liga-2.kolo
3.kolo JmOP

EBC Island
Holandsko Open

17.-19.11.
(3 dny)

 

 

 

MM ČR juniorů
Orlová

 

GP C - Jehnice

EBC Norsko

25.-26.11.

 

GPA Dobruška

 

GP C -Jehnice

GPA-VC Kopřivnice

EBC Skotsko
Junioři Turecko

02.-03.12

 

 

GP C - Jehnice

 

I.aII.liga-3.kolo
4.kolo JmOP

EBC Wels

09.-10.12.

GP C Jehnice

 

 

GPA Liberec

 

EBC Irsko
Bulharsko Open

16.-17.12.

 

 

GPA Plzeň-Doubravka

 

5.kolo JmOP

EBC Itálie

23.-24.12.

 

 

 

 

 

 

30.-31.12.

 

 

 

 

 

 

2007

06.-07.01.

 

 

 

GP C-Židlochovice

I.liga-4.kolo
6.kolo JmOP

 

13.-14.01.

 

GP C - Premiera

 

GP A Jehnice

 

Junioři Belgie

20.-21.01.

GPA Č.Krumlov

 

 

 

KP - Jehnice

Polsko junioři

27.-28.01.

 

GPA Astra ZM

 

 

Mem.St.Krauze-Č.Těšín

EBC Švédsko

03.-04.02.

 

 

GP C -Židlochovice

 

MČR Český Krumlov

 

10.-11.02.

 

 

GPA České Budějovice

 

7.kolo JmOP

Španělsko junioři

17.-18.02.

 

 

 

 

I.liga-čtvrtfinále Play Off
II.liga-4.kolo

 

24.-25.02.

 GP C - Podivín

 

 

 

 

EBC Rakousko
Přebor ČOS družstev mládeže

03.-04.03

 

 

 

 

 

EBC Chorvatsko

Holandsko junioři

10.-11.03.

 

 

 

 

Čtvrtfinále play off JmOP

Německo junioři

17.-18.03.

 

KP - Premiera

 

 

I.liga-Semifinále a Finále Play off
II.liga-5.kolo

 

24.-25.03.

GPA BK Most

 

 

 

GPA VC Prahy

EBC Rumunsko

31.03.-01.04.

Družstva U 11 Č.Krumlov

 

KP -Podivín

 

Mem.P.Proška-čtyřhry Kr.Dvůr
Semifinále play off JmOP

EBC Finsko
ME družstev juniorů

07.-09.04.
(velikonoce)

 

 

 

KP -Jehnice

 

ME jednotlivců junioři

14.-15.04.

 

MČR Doubravka

 

 

GPA – Mem.P.Sima Liberec

 

21.-22.04.

KP - Ivančice

Kyoku Cup U 15 Benátky n.J.

 

MČR jednotlivců Radotín Met

 

EBC Portugalsko

28.-29.04.

 

 

MČR Montas Hradec Králové

 

AM ČR Liberec
Finále play off JmOP

EBC Polsko

05.-06.05.

MČR Orlová

 

 

MČR družstev Jehnice

 

 

12.-13.05.

 

MČR družstev Č.Krumlov

 

 

Baráž+kvalifikace

 

19.-20.05.

Reg.výběry Č.Krumlov

 

 

 

Přebor ČOS dospělých

 

26.-27.05.

Turnaj žáků - MDD - Ivančice

 

 

 

 

02.-03.06.

 

Reg.výběry – Falco cup
Liberec

 

 

 

 

09.-10.06.

Mezinárodní turnaj mládeže U 15
Český Krumlov

 

 

 

 

16.-17.06.

 

 

 

 

 

 

23.-24.06.