TOPlist

Oslava 50-ti let badmintonu na Jižní Moravě

23rd Květen 2008

Neurontin Online Buy Synthroid Coumadin Online Buy Prevacid Soma Online Buy Cialis Soft Tabs Cialis Soft Tabs Online Buy Clarinex VPXL Online Buy VPXL

V sobotu 26. 4. 2008 proběhl v badmintonové Yonex Aréně v Jehnicích turnaj při příležitosti oslav 50-ti let badmintonu v ČR. </a> Turnaj byl rozdělen do dvou věkových kategorií – do 45 let a nad 45 let (veteráni). V první kategorii startovalo 25 mužů a 15 žen a v kategorii veteránů 24 hráčů. Startující v jednotlivých kategoriích byli rozděleni do skupin a vítězové postupovali do finálových kol. Zápasy probíhali v přátelské atmosféře a všichni účastníci byli spokojeni s množstvím odehraných zápasů. Po skončení turnaje proběhlo slavnostní předání badmintonových plaket u příležitosti 50-ti let výročí. Plakety byly předány následujícím funkcionářům, trenérům a hráčům: p. Božetěch Krejčí (Lokomotiva Brna), p. Bartocha Miloš – in memoriam (Břeclav), p. Dufek Tomáš, p. Vodák Josef (oba Hustopeče), p. Nykl Jan, p. Furch Pavel (oba Židlochovice), p. Bár Arnošt st., p. Kalousek Josef (oba Ivančice), p. Hlaváč Jiří (Žďár nad Sázavou), pí. Křehlíková Miroslava (Sokol Líšeň), p. Košíček Miroslav (Lokomotiva Brno), p. Dufek Ladislav (Veterina Brno), p. Kavan Pavel (Podivín), p. Vorel Ladislav, p. Grošov Bohuslav (oba Jehnice), p. Kopal Stanislav – in memoriam (Univerzita Brno), p. Veselý Petr (Univerzita Brno). Po ocenění následovalo posezení všech účastníků turnaje s občerstvením a s prohlídkou kronik nejdéle působících oddílů v Jihomoravském kraji Lokomotivy Brno a Lokomotivy Břeclav.